Mena: EUR

REZERVÁCIA: 2-izbový byt – TEHLA – 1 min od Bôrického parku

Informácie o inzeráte

fotky na vyžiadanie

YNI Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ ponúka na predaj veľký 2-izbový byt o celkovej výmere 66,7 m2, nachádzajúci sa na druhom nadzemnom podlaží v jednej z nevyhľadávanejších lokalít mesta Žiliny – jedná sa o lokalitu Bôrik.

Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, veľkej obývacej izby (až cca 23m), spálne (obe nepriechodné), kuchyne, kúpeľne a samostatného WC.

Nehnuteľnosť prešla nasledujúcou rekonštrukciou: menené boli plastové okná, elektroinštalácia (r. 2012), radiátory – jadro je pôvodné, ale murované.

Nad bytom bola v r. 2008/2009 dokončená nadstavba ďalších bytovým jednotiek na základe platného stavebného povolenie 08/2007. V danom vchode, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza figurujú len 3 byty, čo novému majiteľovi zaručuje tichšiu a pokojnejšiu časť bývania.

Polyfunkčný dom (tehla) je zateplený, je zabezpečený kamerovým systémom, je z časti uzavretý el. bránou na ovládanie, cez ktorú sa dostanete priamo do vchodu. V objekte sa nachádzajú rôzne prevádzky, ako sú napr. potraviny, holičstvo, kvetinárstvo a pod., čo môžeme z pohľadu dostupnosti zobrať taktiež ako veľkú výhodu.

Byt je orientovaný na západnú svetovú stranu. Novému majiteľovi sa odovzdáva po dohode zariadený. K bytu prislúcha taktiež samostatná pivnica (4,16 m2), ktorá je už zahrnutá v celkovej výmere. Správca bytového domu je OSBD. Kolaudácia domu prebehla v 70-tých rokoch. Podiel na pozemku je v osobnom vlastníctve majiteľa.

Parkovanie:
Voľné parkovanie pred polyfunkčným domom na mestských pozemkoch.

VÝHODY:
– Vyhľadávaná lokalita – TOP Občianska vybavenosť – TOP dostupnosť do mesta – Kúpou voľný

ODPORÚČANIE:
Štartovací byt – pre jednotlivca, pre páry, ktorí hľadajú bývanie na TOP adrese v meste. Občianska vybavenosť, prechádzky po Bôrickom parku a dostupnosť do mesta na skok je samozrejmosťou.

*foto ilustračná

*Naša spoločnosť Vám EXKLUZÍVNE zabezpečí kompletný servis právnych prepisov a prepisov u aktuálnych odoberateľov energií

* BEZPLATNÝ HYPOTEKÁRNY SERVIS Vám dokážeme taktiež zabezpečiť

* PRE DOHODNUTIE OBHLIADOK, resp. dodatočných informácií nás neváhajte kontaktovať

Detaily

  • Typ nehnuteľnosti:Predaj
  • Stav zákazky:Aktívna
  • Vlastníctvo:osobné
  • Stav:čiastočná rekonštrukcia
  • ID Inzerátu:4473728
  • Počet Izieb, Miestností, Hál:2

Doplnkové charakteristiky
  • TOP:áno
  • Exkluzívny:áno
Kontaktovať makléra