Mena: EUR

Informácie o inzeráte

VIDEO – youtube.com/watch?v=B8e–jrieD4

YNI s. r. o Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTUPENÍ ponúka na predaj krásny, samostatne stojaci, veľkoplošný 6-izbový RODINNÝ DOM /6KK/, ktorého súčasťou je aj útulná zimná záhradka. Nehnuteľnosť sa vyznačuje precíznym prevedením s dôrazom na detail, ktorý spĺňa kritéria aj pre tých najnáročnejších klientov. Pozemok bez zastavanej plochy je o celkovej výmere 634m2, zastavaná plocha predstavuje výmeru o veľkosti cca 240m2. Rodinný dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku a je čiastočne podpivničený. Rodinný dom sa nachádza v obci Stráňavy, ktoré sú neďalekou súčasťou mesta Žilina. Kolaudácia prešla v roku 2016.

Nehnuteľnosť dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC s umývadlom, separovaného kumbálu, špajze, priestrannej a elegantnej obývacej izby prepojenej s kuchyňou s výstupom na terasu, zimnej záhradky, pracovne, spálne, izby, šatníkovej izby, hosťovskej izby a kúpeľne so sprchovým kútom. Kuchyňa je znakom elegancie – vyhotovená na mieru s ostrovčekom od firmy Hanák. Indukčná varná doska, umývačka riadu, vstavaná mikrovlnná rúra, vstavaná elektrická rúra, chladnička – všetky spotrebiče sú vyrobené od firmy BOSCH. Kuchyňa ďalej disponuje digestorom a keramickým umývadlom.
Nehnuteľnosť je orientovaná nasledovne: obývacia izba, pracovňa, spálňa, izba – JUH, zimná záhradka – VÝCHOD, hosťovská izba, šatníková izba – ZÁPAD, kuchyňa, WC, kúpeľňa – SEVER.

Technická špecifikácia:
Na celom 1. nadzemnom podlaží /I. NP/ je znížený strop sadrokartónovým obkladom so zabudovaným bodovým osvetlením. Zastrešenie je dreveným krovom valbového tvaru, krytina na krove je z ťažkej bet. glazovanej škridle – Bramac. I. NP je murované z tehloblokov Porotherm /30 cm/, ako aj vnútorné priečky, zateplenie je polystyrénom /15 cm/.
Podlahy v 1. podzemnom podlaží /I. PP/ sú z keramickej dlažby, v I. NP v obytných miestnostiach sú zakomponované na báze dreva – laminátové podlahy, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Okná v celom RD sú plastové s tepelnoizolačným trojsklom + v každej miestnosti sú zabudované sieťky proti hmyzu.

V zimnej záhradke a v obývacej miestnosti sa nachádzajú veľkoplošné zasúvacie francúzske okná, vo vstupnej chodbe, obývacej časti a v kúpeľni sú zabudované praktické, a zároveň veľmi štýlové, svetlovody, ktoré sú vyvedené nad strešnou konštrukciou. V zimnej záhradke je zabudované strešné okno s automatickým otváraním a žalúziami na elektrické ovládanie.
Vykurovanie: ohrev TÚV je zo zásobníkového bojlera /85l/ umiestneného v I. PP, vykurovanie je centrálne teplovodné podlahové s vykurovacími oceľovými telesami s termoventilom z 2x elektrického kotla /300 l zásobníky s el. špirálami, ktoré sú vzájomné prepojené a sú napojené na meranie a reguláciu ÚK/ + v každej izbe sa nachádzajú radiátory.
Veľkou výhodou je praktická dvoj-garáž prepojená s RD slúžiaca na parkovanie pre dva osobné automobily. Prechod do garáže je možný cez zastrešenú vonkajšiu časť terasy. Garážová brána je na automatické ovládanie firmy Hörmann.

Dodatočne informácie:
– Nehnuteľnosť sa novému majiteľovi odovzdáva po dohode čiastočne zariadená
– IS: vodovod, elektrina, kanalizácia
– Predpríprava na kotol s tuhým palivom
– Internet/TV: Nelson
– Zabezpečovací systém Jablotron, 2x siréna
– Svetelné snímače nainštalované v každej miestnosti
– Mesačné náklady v rozmedzí 150 – 200€ /podľa spotreby/

Odporúčanie:
Ak hľadáte svoj sen vo forme bývania, ktorý prekypruje svojou jedinečnosťou spojenou s dokonalou lokalitou bohatou na prírodu, tak neváhajte, a nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť.

– BEZPLATNÝ HYPOTEKÁRNY SERVIS Vám dokážeme taktiež zabezpečiť
– Pre dohodnutie obhliadok, resp. dodatočných informácií nás neváhajte kontaktovať.

Detaily

 • Typ nehnuteľnosti:Predaj
 • Cena:415,000 €
 • Stav zákazky:Aktívna
 • Cena za ㎡:1,886 €
 • Vlastníctvo:osobné
 • Stav:kompletná rekonštrukcia
 • ID Inzerátu:4473681

Doplnkové charakteristiky
 • Druh domu:
 • TOP:áno
 • Exkluzívny:áno
 • Luxusný:áno
Kontaktovať makléra