Mena: EUR

Menší RD – Pozemok 2230 m2 s veľkým potenciálom

Informácie o inzeráte

YNI Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTUPENÍ ponúka na predaj:

Menší, samostatne stojaci domček (na LV evidovaný ako RD) s veľkým pozemkom o výmere 2230m2 – rozloha pozemku je už vrátane zastavanej plochy domu, ktorá predstavuje 57,60m2.

Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená s valbovou strechou a neobytným podkrovím. Dom je murovaný (tehla, kvádra) a samostatne stojaci. Pozostáva z izby, kuchyne, verandy a suterénu. V suteréne sú dve miestnosti pre hospodárske účely. Renovácia /r.2014/ – strecha, okná. Vykurovanie prostredníctvom piecky na tuhé palivo.

IS – verejný vodovod, elektrická sieť, plyn sa nachádza v ceste.

Pozemok – slnečný, čiastočne kaskádovitý, z jednej strany šírka predstavuje 40m – postupne sa zužuje na 30m, dĺžka predstavuje z dolnej časti 70m, z vrchnej strany 62m.
Nehnuteľnosť je kúpou ihneď voľná a je bez ťarchy. Nedávno bola taktiež v tejto oblasti dokončená realizácia novej pozemnej komunikácie.

LOKALITA:
Milochov je mestská časť mesta Považská Bystrica. Je obklopený horami a preteká cez neho priamy tok rieky Váh – očarujúca okolitá príroda je priam až balzamom na dušu.
– Považská Bystrica: 8km
– D1: 10km

ODPORÚČANIE:
Toto dokonalé prostredie Vám zaručene poskytne plnohodnotný, ničím nerušený relax a zároveň Vám umožní spoznať zaujímavú oblasť tohto okolia. Ak hľadáte miesto, odkiaľ uniknete od rušného mesta – tak práve tu ste na správnej adrese. Respektíve, nepremeškajte túto výbornú investičnú príležitosť, ktorou zabezpečíte svoje ďalšie generácie.

* Naša spoločnosť Vám EXKLUZÍVNE zabezpečí kompletný servis právnych prepisov a prepisov u aktuálnych odoberateľov energií
* BEZPLATNÝ HYPOTEKÁRNY SERVIS Vám dokážeme taktiež zabezpečiť
* PRE DOHODNUTIE OBHLIADOK, resp. dodatočných informácií nás neváhajte kontaktovať.

Detaily

  • Typ nehnuteľnosti:Predaj
  • Stav zákazky:Aktívna
  • Vlastníctvo:osobné
  • Stav:čiastočná rekonštrukcia
  • ID Inzerátu:4473748

Doplnkové charakteristiky
  • Exkluzívny:áno
Kontaktovať makléra