Mena: EUR

EXKLUZÍVNE: Útulný 4-izbový domček v tichej ulici, pozemok 374m2 – Turie

Informácie o inzeráte

YNI reality Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTUPENÍ ponúka na predaj:

Krásny, samostatne stojaci 4-izbový RODINNÝ DOM nachádzajúci sa v lukratívnej obci Turie, ktorá je vďaka svojej atraktivite jednou z najvyhľadávanejších lokalít v okolí – nachádza sa len 10 min od mesta Žiliny.

Pozemok bez zastavanej plochy domu je o celkovej výmere 374m2, podlahová plocha domu predstavuje výmeru o veľkosti cca 130m2, plocha terasy je 17.04m2 (prízemie) a plocha balkónu je 5.57m2 (poschodie). Šírka pozemku predstavuje 20m, dĺžka je o výmere 23m – obe protiľahlé strany sú orientačne rozmerovo podobné.

Rodinný dom sa nachádza na prevažne rovinatom pozemku. Vyznačuje sa veľmi dobrou dispozíciou, priestrannosťou a vzdušnosťou jednotlivých miestností – kolaudácia domu prešla v roku 2000. Orientácia jednotlivých miestností je nasledovná: Vstup je orientovaný na východ. Kúpeľňa, izba a kuchyňa sú orientované na východ. Na južnú stranu je orientovaná časť kuchyne a jedálenský kút s obývacou izbou. Na západ je orientovaná ďalšia časť okien z obývacej izby, terasa, okná zo spálne, a detskej izby. Schodisko a WC sú orientované na sever.

IS: Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete, akými sú obecný vodovod, elektrika a plyn. Odpad je riešený žumpou (11.5m3).

DISPOZÍCIA:
Prízemie – Zádverie: 4.32m2, Tech. miestnosť: 2.08m2, WC: 1.60m2, Obývacia izba: 40.04m2, Kuchyňa: 8.04m2, Terasa: 17.04m2
Poschodie – Chodba: 3.75m2, Izba: 13.58m2, Izba II: 11.28m2, Spálňa: 13.66m2, Kúpeľňa: 8.28m2, Balkón: 5.57m2

POPIS a TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:
Obývacia izba disponuje štýlovým krbom na tuhé palivo, vďaka čomu počas chladnejšieho obdobia bude príjemná atmosféru v domčeku. Ohrev TÚV a vykurovanie rodinného domu je prostredníctvom krbu na tuhé palivo a plynovým kotlom (8r.) s prietokovým ohrevom vody. Prízemie rodinného domu je taktiež možné vykurovať podlahovým teplovodným kúrením s nastaviteľným termostatom, Poschodie je vykurované centrálne – prostredníctvom radiátorov.

Zastrešenie domu je dreveným krovom sedlového tvaru – krovy sú uchytávané do obvodového venca zo železobetónu. Ten je cez železobetónové stĺpy prepojený v mieste kotvenia so stropnou doskou na kóte. Ako krytina je použitá betónová krytina Bramac – zateplenie strechy prostredníctvom minerálnej vlny.

Zvislé nosné konštrukcie (obvodové múry) sú riešené z tvaroviek YPOR 400, priečky sú z tvaroviek YPOR 150/100. Nosné okenné stĺpy a komínové teleso sú z tehál – plných a pálených 100. Komín je vyvložkovaný šamotovými vložkami. Stropy sú omietnuté maltou YPOR + vonkajšia fasáda – RD nie je zateplený. Všetky okná, dvere (exteriérové) sú z bieleho plastu s izolačným dvojsklom. Vnútorné dvere sú drevené a z časti zasklené + obložky (masív).

Na prízemí RD je položená dlažba, na poschodí sú obytné miestnosti/zádverie zväčša vybavené korkovou podlahou + stropy v prevedení tatranského obkladu, WC/kúpeľňa – znížené stropy + dlažba. Kuchyňa je vybavená el. varnou doskou, el. rúrou, umývačkou riadu 60 a digestorom. Na prízemí sa nachádza samostatne WC, na poschodí je kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, vaňou a WC.

DODATOČNE INFO:
•tVšetky podklady (tech. správa, pôdorysy, výkresy) emailom na vyžiadanie
•tRD nie je podpivničený
•tNa pozemku sa nachádza prístrešok pre os. automobil + malá kôlnička (prípojka na elektrinu)
•tPochôdzná povala (ďalší úložný priestor v dome)
•tInternet Telekom
•tNehnuteľnosť sa odovzdáva zariadená
•tVoľná je podľa dohody (bez ťarchy)

LOKALITA a PRÍSTUP:
Pozemok má ideálnu polohu, nakoľko sa nachádza len 9 km od mesta Žilina. Je možné sa doň dostať cez dva smery, a to cez Rosinu alebo Bytčicu, čo je zároveň jedným z aspektov pre vyhľadávanie tejto TOP lokality – výborná dostupnosť z oboch týchto smerov. Obec sa rozprestiera v malebnom údolí Malej Fatry. V obci je kompletná občianska vybavenosť: materská škola, základná škola, pošta, potraviny, pohostinstvo, kostol, športové ihrisko, a iné.

ODPORÚČANIE:
Rodinný dom vzhľadom na skvelú lokalitu, v ktorej sa nachádza, ponúka novému majiteľovi IDEÁLNE, pokojné a komfortné bývanie s perfektnou dostupnosťou a nádhernou okolitou prírodou a zároveň svojou výmerou a dispozíciou spĺňa nároky komfortného bývania, či už pre mladé rodiny/páry alebo aj pre jednotlivcov.

Primárnou filozofiou našej spoločnosti je uspokojenie potrieb našich klientov, ktoré sú spojené s realitným trhom a finančno-obchodnou oblasťou. Naším hlavným cieľom je dosiahnutie úspešného obchodu, bez ohľadu na náročnosť celkového procesu, za pomoci naším profesionálnym a individuálnym prístupom, moderným marketingom, obchodnými a finančnými zručnosťami, a vďaka našej pracovnej zanietenosti, dokážeme Vašu nehnuteľnosť zobchodovať podľa Vašich predstáv a s maximálnou spokojnosťou.
Naše základne znaky sú férovosť, lojálnosť, profesionalita a ľudsky prístup. Jednoducho, sme YNI.

* Naša spoločnosť Vám EXKLUZÍVNE zabezpečí kompletný servis právnych prepisov a prepisov u aktuálnych odoberateľov energií

* BEZPLATNÝ HYPOTEKÁRNY SERVIS Vám dokážeme taktiež zabezpečiť

Detaily

  • Typ nehnuteľnosti:Predaj
  • Cena:240,000 €
  • Stav zákazky:Aktívna
  • Cena za ㎡:1,846 €
  • Vlastníctvo:osobné
  • Stav:čiastočná rekonštrukcia
  • ID Inzerátu:4473791

Doplnkové charakteristiky
  • TOP:áno
  • Exkluzívny:áno
Kontaktovať makléra