Mena: EUR

RD s pozemkom 585 m2 v blízkosti mesta Žilina

Informácie o inzeráte

YNI s. r. o. Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ ponúka na predaj murovaný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom, len 12 km od mesta Žilina, v obci Podhorie.

Rodinný dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 585 m2, zastavaná plocha predstavuje výmeru o veľkosti 223 m2, z toho obytná plocha je 116 m2. Rodinný dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku, ktorý je obklopený krásnou prírodou.

Súčasťou rodinného domu je pivnica, garáž a hospodárska budova.

Prístup na pozemok je z prednej časti domu, avšak je možnosť si urobiť prístup aj zo zadnej časti pozemku.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Nehnuteľnosť dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z kúpeľne a WC, izby, obývacej izby, kuchyne, špajze a ďalšej izby. Z chodby je vstup do podkrovia.

SPÔSOB KÚRENIA:
– Plynové kúrenie
– Tuhé palivo

INŽINIERSKE SIETE:
– Elektrina, voda, plyn a žumpa

VÝHODY:
– Tichá lokalita
– Blízko do mesta Žilina
– Možnosť rekonštrukcie podľa predstáv
– Množstvo zelene

ODPORÚČANIE:
Rodinný dom ponúka pre nového majiteľa možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv a taktiež v prípade potreby, je možnosť zväčšenia rodinného domu o podkrovie, ktoré momentálne nie je obývateľné. Okrem toho, rodinný dom je vhodný pre tých, ktorí hľadajú miesto na bývanie uprostred menšej dediny, ktorí hľadajú tiché prostredie a ktorí chcú bývať v dedine s dobrou dostupnosťou do mesta Žilina.

LOKALITA:
Obec sa nachádza na pomedzí Žilinskej pahorkatiny a Súľovských skál, podcelkom Súľovských vrchov. Podhorím preteká Lietavský potok, ktorý tu priberá niekoľko prítokov. Od okresného mesta Žilina je vzdialené 12 km juhozápadným smerom. Obec susedí na severe a východe s obcou Lietava, resp. na severe s jej časťou Lietavská Závadka, na juhu s obcou Lietavská Svinná-Babkov, na západe so Súľovom-Hradnou a na severozápade s Paštinou Závadou.

V Podhorí sa nachádza materská škola, potraviny, pohostinstvo, dve autobusové zastávky, obecná knižnica, futbalové ihrisko a poľnohospodárske družstvo. Obec má aj vlastný cintorín. Na kopci za dedinou sa nachádza taktiež malý lyžiarsky vlek.

* BEZPLATNÝ HYPOTEKÁRNY SERVIS Vám dokážeme taktiež zabezpečiť

Pre dohodnutie obhliadok, resp. dodatočných informácií nás neváhajte kontaktovať.

Detaily

  • Typ nehnuteľnosti:Predaj
  • Cena:145,000 €
  • Stav zákazky:Aktívna
  • Cena za ㎡:1,250 €
  • Vlastníctvo:osobné
  • Stav:čiastočná rekonštrukcia
  • ID Inzerátu:4473701

Doplnkové charakteristiky
  • Druh domu:
  • TOP:áno
Kontaktovať makléra