Mena: EUR

EXKLUZÍVNE: 6i RODINNÝ DOM s veľkým POTENCIÁLOM – Podzámčok

Informácie o inzeráte

pre pozretie videa je potrebné skopírovať tento link – youtube.com/watch?v=eC5ZK7VTiww

YNI s. r. o Vám v EXKLUZÍVNOM ZASTUPENÍ ponúka na predaj krásny, samostatne stojaci 6-izbový RODINNÝ DOM s veľkým pozemkom a dvoj-garážou. Nehnuteľnosť sa nachádza v malebnej obci Podzámčok, ktorý leží južne od Zvolena v severovýchodnej časti Pliešovskej kotliny – západná časť chotára sa rozprestiera v doline Neresnice, a na západných hrebeňoch Javoria.

Pozemok bez zastavanej plochy je o celkovej výmere 2425 m2, zastavaná plocha predstavuje výmeru o veľkosti 167 m2 a podlahová plocha o veľkosti cca 300 m2. Šírka pozemku z prednej časti domu predstavuje cca 25 m a postupne sa zužuje na druhom konci do 24 m – v tejto časti sa nachádza záhrada.

Rodinný dom sa nachádza na prevažne rovinatom pozemku s občas miernym sklonom a je čiastočne podpivničený. Nehnuteľnosť sa vyznačuje veľmi dobrou dispozíciou, priestrannosťou a vzdušnosťou jednotlivých miestností – kolaudácia prešla v roku 2001. Orientácia jednotlivých miestností je prevažne na JV a JZ – terasa J.

IS:
Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete, akými sú obecný vodovod, elektrika a plyn. Aktuálne je plyn odpojený, avšak v prípade potreby je možná realizácia pripojenia – skrinka sa nachádza pred domom. Odpad je riešený septikom.

DISPOZÍCIA:
Suterén – vstupná chodba, kotolňa, sklad, schodisko

1. NP (denná časť: prízemie) – vstupná chodba, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou
miestnosťou, samostatná špajza, izba, schodisko, kúpeľňa

2. NP (nočná časť: podkrovie) – vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné WC, 4x izba (nepriechodná) a šatník

POPIS a TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:
Obývacia izba disponuje štýlovým krbom na tuhé palivo, vďaka čomu počas chladnejšieho obdobia bude príjemná atmosféru v domčeku. Z obývacej časti je taktiež možnosť vstupu na vonkajšiu terasu (markíza). Na 2. NP sa takisto nachádza útulný balkón, na ktorom je možnosť sa dostať cez 2 samostatné izby. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so skrinkami, drezom zn. ALVEUS, umývačkou riadu 60, el. sporákom s keramickou platňou, el. rúrou a mikrovlnnou rúrou. Kúpeľňa na 1. NP prešla kompletnou modernizáciu v r. 2023.

Nehnuteľnosť sa odovzdáva po dohode zariadená. Mesačné náklady na chod domácnosti predstavujú cca 180€. Voľná je od decembra 2023.

Na prevažne celom 1.NP a 2. NP je znížený strop sadrokartónovým obkladom so zabudovaným bodovým osvetlením. Zastrešenie je dreveným krovom valbového tvaru, krytina na krove je zo škridle – Bramac. Obvodové múry – tehla 30-40 Porotherm. Schody vedúce z 1. NP do 2. NP sú prevedené na báze tvrdého dreva – červený smrek. Okná v celom rodinnom dome sú plastové + z časti zabudované sieťky proti hmyzu.

Na 1.NP je položená dlažba, 2.NP je prevedené zväčša kvalitnými veľkoplošnými podlahami (laminát), WC a kúpeľňa (dlažba). V dome a v garáži je zabudovaný poplašný alarm od firmy Bosch.
Ohrev TÚV a vykurovanie rodinného domu je prostredníctvom tepelného čerpadla zn. VAILLANT uniTOWER VWL 128/5 IS, zásobník s el. špirálou je o veľkosti 188l – zariadenie je umiestené v suteréne, ktoré bola zriadené do užívania v r. 2022. 1. NP disponuje el. podlahovým kúrením, 2. NP je vykurované centrálne – prostredníctvom radiátorov.

PARKING:
Veľkou výhodou je praktická dvoj-garáž prepojená s RD slúžiaca na parkovanie pre dva osobné automobily. Prechod do garáže je možný cez zastrešenú vonkajšiu časť domu, čo je veľmi praktické počas nepriaznivého počasia. Garážová brána je na manuálne ovládanie. Pred garážou je umiestnená vo veľkej miere zámková dlažba, ktorá môže slúžiť pre parkovanie ďalších automobilov.

LOKALITA a PRÍSTUP:
Ku rodinnému domu sa dostanete priamo cez verejnú spevnenú komunikáciu, ktorá je vo vlastníctve obce. V obci je dobrá občianska vybavenosť – potraviny, obecný úrad, kultúre zariadenie, ubytovacie zariadenie, kostol, ZŠ a škôlka (Dobrá Niva – 3km), Podzámocký dvor a pod.

ODPORÚČANIE:
Ak hľadáte svoj sen vo forme bývania, ktorý prekypruje svojou jedinečnosťou v spojení s rozsiahlou úžitkovou plochu domu, pozemkom bohatým na rozlohu, lokalitou prírodného charakteru, tak neváhajte, a nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť.

* Naša spoločnosť Vám EXKLUZÍVNE zabezpečí kompletný servis právnych prepisov a prepisov u aktuálnych odoberateľov energií
* BEZPLATNÝ HYPOTEKÁRNY SERVIS Vám dokážeme taktiež zabezpečiť
* PRE DOHODNUTIE OBHLIADOK, resp. dodatočných informácií nás neváhajte kontaktovať.

Detaily

  • Typ nehnuteľnosti:Predaj
  • Cena:319,000 €
  • Stav zákazky:Aktívna
  • Cena za ㎡:1,063 €
  • Vlastníctvo:osobné
  • Stav:čiastočná rekonštrukcia
  • ID Inzerátu:4473737

Doplnkové charakteristiky
  • TOP:áno
  • Exkluzívny:áno
Kontaktovať makléra